figuratti afiliatti

Odkryj Nowe Możliwości Zarabiania!

Cześć!

Super, że jesteś i chcesz dowiedzieć się więcej o naszym programie współpracy dla instruktorów, influencerów, klientów i nie tylko!

Figuratti To

Jakość i Rozpoznawalność

Figuratti to wiodący producent i sprzedawca mebli kosmetycznych, słynący z doskonałej jakości wykonania i innowacyjnych projektów.

Super Produkty

Szybko zyskujące popularność produkty, który sprzedają się same.

Polecaj

Polecaj produkty Figuratti przy pomocy linku referencyjnego lub kodu rabatowego.

5% na start

Zacznij zarabiać już od pierwszej sprzedaży!
Średnia wartość koszyka wynosi 5 tysięcy złotych. Dzięki takiemu poleceniu, Ty zarobisz 250 złotych!

Kto może dołączyć?

Sprawdź w jaki sposób ten program może być dla Ciebie

Organizujesz szkolenia?

Jesteś instruktorem w branży kosmetycznej? Dołącz do naszego programu Figuratti Afiliatti i oferuj swoim kursantom nasze produkty. Podnieś jakość ich pracy i spraw, że stanowiska pracy staną się wyjątkowe.

Polecaj sprawdzony sprzęt

Jako szkoleniowiec, zaoferuj nasze produkty, integrując je w ramach swojego programu szkoleniowego. Możesz polecać i demonstrować nasze kosmetyczne meble jako nieodłączny element Twojej oferty szkoleniowej. Dzięki temu, możesz pomagać swoim klientom w tworzeniu profesjonalnych i inspirujących przestrzeni do pracy.

Ulepsz swoją ofertę

Jako szkoleniowiec, masz możliwość oferowania voucherów z unikalnymi kodami rabatowymi. Dzięki nim, Twoi uczestnicy szkoleń mogą skorzystać z ekskluzywnych zniżek przy zakupie naszych wysokiej jakości produktów Figuratti. To doskonały sposób na nagrodzenie i motywowanie swoich uczestników.

Promowanie produktów

Szukamy osób, które w codziennych sytuacjach chciałyby pokazywać meble kosmetyczne Figuratti wspominając o kodzie rabatowym przekazywanym w prywatnej wiadomości. Jeśli masz więcej niż 10 tysięcy obserwujących – zgłoś się do nas. Wystarczy, że uzupełnisz na dole strony formularz, w którym zostawisz dane kontaktowe do siebie.

Budowanie relacji z marką

Twoje zaangażowanie w nasz program Figuratti Afiliatti przyczyni się do zacieśnienia Twojej relacji z naszą marką. Wspólnie tworzymy więź z Twoimi obserwatorami.

Piękne i funkcjonalne produkty

Nasze meble kosmetyczne wzbogacą Twoje projekty o innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania, które zadowolą Twoich klientów i dodadzą im wartości.

Zarabianie za Rekomendacje

Poprzez polecenia naszych produktów, możesz zdobyć atrakcyjne prowizje za każdą udaną sprzedaż. Twoje rekomendacje mają moc wpływu na sukces naszej firmy.

Modele 3D (już niedługo)

Pracujemy nad stworzeniem unikalnej biblioteki modeli 3D, które będą dostępne dla architektów, projektantów wnętrz. Dzięki temu będzie można w pełni wykorzystać nasze produkty w wirtualnych aranżacjach, prezentacjach, czy nawet integracji z programami do projektowania.

Zarabianie za Rekomendacje

Poprzez polecenia naszych produktów, możesz zdobyć atrakcyjne prowizje za każdą udaną sprzedaż. Twoje rekomendacje mają moc wpływu na sukces naszej firmy.

Jesteś właścicielem firmy w branży beauty?

Idealnie! Wypełnij formularz zgłoszeniowy i napisz w uwagach, czym dokładnie się zajmujesz i jak wyobrażasz sobie naszą współpracę.

Rozwój

Wyjątkowe produkty. Wyjątkowa firma.

Nasze produkty to połączenie najwyższej jakości i innowacyjnych rozwiązań, które już teraz zapewniają naszej firmie dynamiczny rozwój. Nasza historia sukcesu dopiero się zaczyna, a Ty możesz zostać częścią tego niezwykłego przewrotu.

Zadowolenie
zadowolonych klientów
Produkcja
wyprodukowanych mebli
Reklamacje
niski poziom reklamacji
Doświadczenie
na rynku mebli kosmetycznych

FAQ

Po zarejestrowaniu się w Programie Figuratti Afiliatti oraz akceptacji twojego wniosku otrzymasz swój unikalny kod. Po otrzymaniu kodu możesz zacząć promować nasze produkty na różne sposoby. Możesz korzystać z mediów społecznościowych, prowadzić kampanie email marketingowe, pisać wpisy na blogu, udzielać rekomendacji w swojej sieci branżowej, itp. Istotne jest, aby twórczo wykorzystać swoje kanały komunikacji i dotrzeć do swojej docelowej grupy odbiorców.

Po zarejestrowaniu się w Programie Partnerskim Figuratti oraz akceptacji twojego wniosku otrzymasz dostęp do naszego portalu. Tam będziesz mógł śledzić swoje prowizje, sprawdzać wyniki sprzedaży, monitorować skuteczność kampanii oraz uzyskać szczegółowe raporty dotyczące Twojej aktywności. Zapewniamy przejrzyste i aktualne informacje, abyś mógł mieć pełną kontrolę nad swoimi osiągnięciami.

Prowizje są regularnie wypłacane zgodnie z ustalonym harmonogramem. Zapewniamy szybkie i uczciwe rozliczenia, abyś mógł cieszyć się zasłużonymi korzyściami ze swojego zaangażowania w Program Figuratti Afiliatti. Prowizje są wypłacane na podstawie faktury, przelewem tradycyjnym.

Zarejestruj Się Teraz!

  • Zostań Partnerem i zyskaj 5% na start
  • Prowizje uzależnione od zaangażowania
  • Współpracuj z liderem branży Beauty
Dołącz do nas!