Figuratti to prężnie rozwijająca się Polska marka mebli kosmetycznych. Nasze projekty są innowacyjne i nietuzinkowe. Dlatego lądują w najpiękniejszych salonach kosmetycznych na ziemi. Zaufały nam salony z Polski, Czech, Niemiec, Holandii, Danii i wiele innych w Europie. 

Oferujemy pełna personalizacje naszych produktów. Razem z nami Twój salon będzie jedyny w swoim rodzaju. Oferujemy niepowtarzalne wzornictwo i najwyższa jakość wykonania, jakich nie spotkasz w żadnym innym miejscu. Wykonaliśmy już ponad 1200 projektów. Tylko u nas masz gwarancje, że w 100% skupiamy się na meblach kosmetycznych. 

Kto je produkuje? Wszystkim zajmuje się młody i pełen pomysłów zespół Figuratti. Stale nadzorujemy wasze opinie oraz procesy produkcji i robimy wszystko, aby nasza współpraca była dopięta na ostatni guzik. Nie wierzysz? 

Wiemy, że nasze produkty trafiają do salonów, które muszą na siebie ciężko zapracować i wymagają trwałych i sprawdzonych rozwiązań. Zostając naszym klientem, bierzemy odpowiedzialność za jakość. Nie lubisz czekać na rozpatrzenie reklamacji? My też, dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby do problemu nie doszło. W wyjątkowych sytuacjach rozwiązujemy problem tu i teraz. Zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Jako że sami jesteśmy producentem rozwiązywanie potencjalnych problemów jest tak szybkie jak to tylko możliwe.

Figuratti Logo

Zgrany zespół

Figuratti

Zbyt zapracowani nawet na jedno zdjęcie.

Nie czekaj! Zamów już dziś!

Najbardziej pożądane Łóżko Kosmetyczne na Świecie

  • Zadbaj o zdrowie i pracuj na ergonomicznych meblach
  • Uśpij klientki na najwygodniejszym łóżku na rynku
  • Wyróżnij się na tle konkurencji z łóżkiem Premium