zadbamy o Twój salon kosmetyczny.

Figuratti to Polska, prężnie rozwijająca się marka mebli kosmetycznych. Słyniemy z tego, że nasze projekty są innowacyjne i nietuzinkowe, dlatego są chętnym wyborem wśród właścicieli salonów kosmetycznych, ceniących sobie styl i luksus. Jakość jest naszą najlepszą wizytówką – zaufały nam nie tylko polskie salony, ale również te z Czech, Słowacji, Austrii, Niemiec, Belgii, Francji, Holandii, Danii, Anglii i wiele innych z całej Europy.

Jesteśmy jedyni w swoim rodzaju, ponieważ…

Nie boimy się wyzwań, więc każdy z naszych produktów może być w pełni spersonalizowany. Dlaczego? Zależy nam na tym, aby Twój salon był jedyny w swoim rodzaju. Czym się wyróżniamy? Niepowtarzalnym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania produktów – gwarantujemy, że nikt nie przejdzie obojętnie obok Twojego salonu.

Jesteśmy wyznawcą zasady “less is more”, w związku z czym skupiamy się tylko na meblach kosmetycznych. Wykonaliśmy już ponad 2000 projektów i stale dopieszczamy każdy szczegół.

Produkcją naszych mebli kosmetycznych zajmujemy się my sami, czyli młody i pełen pomysłów zespół Figuratti. Bierzemy sobie do serca Wasze opinie i stale usprawniamy procesy produkcyjne.

Nigdy nie zostawimy Cię z problemem

Nasza współpraca nie kończy się wraz z wydaniem produktu. Wiemy, że ciężko pracujecie na swój sukces, a wybór naszych mebli kosmetycznych jest dla nas prawdziwym zaszczytem. 

W związku z tym, że sami produkujemy nasze meble, bierzemy pełną odpowiedzialność za ich jakość. Przez wszelkie problemy przejdziemy wspólnie i rozwiążemy je tu i teraz – dzięki temu nigdy nie musisz czekać. 

Pozwól nam tchnąć w Twój salon styl i wygodę.

logo

Zgrany zespół

Figuratti

Nie czekaj! Zamów już dziś!

Najbardziej pożądane Meble Kosmetyczne na Świecie

  • Zadbaj o zdrowie i pracuj na ergonomicznych meblach
  • Uśpij klientki na najwygodniejszym łóżku na rynku
  • Wyróżnij się na tle konkurencji z produktami Premium

Produkty Figuratti

Zadbaj o Swój Salon jak należy!