NASZ CEL: TWOJE SZCZĘŚCIE

Dostawa


Dostarczamy nasze produkty zarówno do firm, jak i klientów indywidualnych. Nasze produkty można zamówić do większości państw Europy, a nasza gwarancja jakości pozostaje taka sama. Starannie dobieramy partnerów transportowych i porządnie zabezpieczamy nasze przesyłki, aby mogły w całości dotrzeć na miejsce. Figuratti poinformuję cię mailem o zmianach w statusie twojego zamówienia. Dodatkowo szczycimy się w natychmiastową kontaktem telefonicznym lub przez czat Facebook’a.

  • Do zakupów mogą zostać naliczone dodatkowe koszty dostawy w zależności od miejsca dostawy. Kwota zostanie wyliczona automatycznie przez system.
  • Jeśli Twój adres dostawy jest niedostępny w sklepie internetowym figuratti.pl, prosimy o kontakt pod adresem sklep@figuratti.pl. Postaramy się znaleźć jakościowy transport i uzgodnimy szczegóły.
  • Jeśli masz specjalne życzenia dotyczące wysyłki, skontaktuj się z nami pod adresem sklep@figuratti.pl
    PRZED złożeniem zamówienia. Z przyjemnością Ci pomożemy!

Zwroty


Szczegółowe informacje na temat odstąpienia od umowy znajdziecie Państwo w regulaminie oraz zakładce Odstąpienie od umowy.

FAQ


Staramy się wyprodukować Twoje zamówienie jak najszybciej. Przybliżony termin realizacji zamówienia jest dostępny pod każdym produktem. W podsumowaniu zamówienia będzie wyliczony całkowity czas realizacji zamówienia z uwzględnieniem wybranych produktów oraz adresu dostawy.

Tak, wszystkie nasze meble są fabrycznie nowe. Wszystkie elementy naszych mebli wykonane są ręcznie.

Wszystkie nasze meble są produkowane w Polsce przez pracownię Figuratti. Współpracujemy z lokalnymi dostawcami materiałów i podzespołów, wspierając Polską branżę meblarską. Dostarczamy naszym klientom wyjątkowe meble wykonane w 100% w Polsce.

Prześlij nam zdjęcia swojego wnętrza, a także swoje pomysły. Nasza Dyrektor Artystyczna może pomóc w wyborze produktów, które nadadzą Twojemu wnętrzu niepowtarzalny styl.

Tak, wystarczy zaznaczyć „Odbiór Osobisty” przy składaniu zamówienia.

Tak. Skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci wycenę kosztów wysyłki.

Prosimy o kontakt w sprawie dopasowania wielkości każdego mebla do osoby. Sprzedajemy nasze produkty na wielu rynkach i posiadamy doświadczenie w produkcji mebli dla klientów o różnych rozmiarach. Nasza oferta obejmuje meble, które można dostosować do potrzeb i oczekiwań każdego klienta.

Nie czekaj! Zamów już dziś!

Najbardziej pożądane Łóżko Kosmetyczne na Świecie

  • Zadbaj o zdrowie i pracuj na ergonomicznych meblach
  • Uśpij klientki na najwygodniejszym łóżku na rynku
  • Wyróżnij się na tle konkurencji z łóżkiem Premium