TWÓJ SALON, TWÓJ WYBÓR. PROJEKTUJ DO WOLI.


Wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie materiały najwyższej jakości, z których możesz stworzyć niezliczoną ilość kombinacji. Niezależnie co wybierzesz, gwarantujemy, że będzie to dobry wybór. Projektowanie salonu kosmetycznego nie jest łatwą sztuką. Zespół Figuratti pomoże ci dopasować meble i stworzy idealny zestaw mebli kosmetycznych.

Tkaniny


tkaniny do personalizacji mebli

Nasza gama tkanin umożliwia niezliczone możliwości wyrażenia Twojego stylu. Wybierz przyciągające wzrok kolory, wysokiej jakości włókna i idealne dopasowanie do niepowtarzalnych mebli, które odzwierciedlają Twoją tożsamość. Wybieraj spośród ponad 300 ekskluzywnych, starannie dobranych tkanin z całego świata.

Malowanie Proszkowe


lakierowany metal

Figuratti wybiera najbardziej wyrafinowane wykończenia, od złota do czerni, od stali do mosiądzu, z połyskiem lub matowym wykończeniem. To sprawia, że meble Figuratti są jeszcze bardziej urzekające.

  • Piękny i równomierny efekt końcowy
  • Trwałe wykończenie odporne na uszkodzenia mechaniczne
  • Bezpieczne dla środowiska

Guziki z Kryształem


dodatki kryształy do mebli kosmetycznych

Budowa guzika to szkło ze szlifem diamentowym, osadzone na metalowej podstawie z uchem. Guziki pięknie mienią się zarówno w świetle dziennym jak i sztucznym. Idealne wykończenie pikowanych mebli.

Pinezki ozdobne


pinezki dodatki do łóżko kosmetyczne

Metalowe detale jakimi są pinezki ozdobne nadają meblom jeszcze więcej elegancji. W zależności od koloru mogą mocno zwracać na siebie uwagę.