Pokrowiec Silikonowy Dolny

(20 opinii klienta)

150,00  + VAT

Salon kosmetyczny jest miejscem, w którym higiena i czystość liczy się podwójnie. Zabrudzenia łóżka kosmetycznego, zwłaszcza w okresie zimowym, mogą przydarzać się regularnie. Częste czyszczenie materiału środkami chemicznymi może wpływać na ich kondycję, a w najgorszych przypadkach prowadzić do nieestetycznie wyglądających plam i przetarć. Zespół projektantów Figuratti znalazł na to rozwiązanie! Kup do swojego salonu pokrowiec dolny na łóżko kosmetyczne i pozbądź się zabrudzeń raz na zawsze!

Produkt dostępny na zamówienie

Które łóżko chcesz zabezpieczyć?
 • Gotowe Gwarancja Door-To-Door
 • Gotowe Unikalny Design
 • Gotowe 100% Bezpieczne zakupy
Metody Płatności
 • Karta Visa
 • MasterCard
 • Apple Pay

Pobierz Katalog

Łatwość czyszczenia i przedłużenie żywotności mebli

Łóżko kosmetyczne, zwłaszcza w dolnych partiach, gdzie klientki trzymają nogi, często ulegają zabrudzeniom przez kontakt z obuwiem. Wystarczy do łóżka kosmetycznego Figuratti założyć pokrowiec silikonowy dolny, aby pozbyć się tego problemu.  Dzięki temu, w salonie kosmetycznym łatwiej będzie zachować Ci higienę i czystość, co ma kluczowe znaczenie w budowaniu wizerunku firmy. W przypadku zabrudzenia pokrowca, wystarczy przetarcie go mokrym kawałkiem tkaniny ze specjalnym preparatem czyszczącym bądź odkażającym, i gotowe! Wytrzymały i odporny na zanieczyszczenia silikon sprawia, że pokrowiec posłuży Ci przez wiele, wiele lat.

Pasuje do łóżek kosmetycznych Figuratti

Staramy się, aby produkty marki Figuratti uzupełniały się nawzajem, tworząc jednolitą całość. Pokrowiec silikonowy dolny będzie pasował do każdego łóżka kosmetycznego Figuratti, ponieważ szyjemy je na miarę, dokładnie według Twoich potrzeb.

Waga 1 kg
Wymiary 70 × 70 × 20 cm

20 opinii dla Pokrowiec Silikonowy Dolny

 1. avatar of wiesław k.
  Polski

  Wiesław K.

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałOdnośnik zewnętrzny | plKujawsko-Pomorskie, Poland

 2. avatar of dorota r.
  Polski

  Dorota R.

  Zweryfikowana recenzjaZweryfikowana recenzja - zobacz oryginałOdnośnik zewnętrzny | plŁódź Voivodeship, Poland

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.